Realizacje: siłownik ramieniowy FTA 600 GF firmy Aumüller (do okien pootwieranych na zewnątrz)

Siłownik ramieniowy FTA 600 GF, firmy Aumüller:
montaż na istniejącym oknie dwuskrzydłowym.
Otwiera okno na zewnątrz, do kąta 90 stopni – pozwala uzyskać maksymalną powierzchnię czynną (w przypadku okien oddymiających i napowietrzających).
Tandem z automatyczną synchronizacja i ryglowaniem.
Napędy ramieniowe AUMÜLLER mogą być stosowane w systemach oddymiania (SHEV) jak również w systemach naturalnej wentylacji umożliwiając automatyczne otwieranie okien, głównie fasadowych.
Kompaktowa obudowa napędu dobrze komponuje się z każdym rodzajem profilu, jednocześnie pozwalając na otwarcie drzwi lub okna do kąta 90° w 45 sekund.
Dzięki mikroprocesorowi sterującemu wyłącznikiem przeciążeniowym możliwa jest synchronizacja z innymi napędami lub sterowanie sekwencyjne z napędami ryglującymi lub specyficznymi dla danego konkretnego rozwiązania bez dodatkowych modułów.
Dostępne siłowniki okienne i ryglujące:
Czujka dymu FireAngel FA6115-INT i czujnik czadu FireAngel FA3322-INT
Bezpieczeństwo pożarowe w budynkach mieszkalnych i małych obiektach usługowych wymaga...
Czytaj dalej...Zasilacz przeciwpożarowy AFG-ZSP
AFG-ZSP to modułowy zasilacz buforowy przeznaczony do systemów przeciwpożarowych –...
Czytaj dalej...CALMTEC – Klapy dymowe
Klapy dymowe Calmtec CLC FIRELIGHT – dokumentacja techniczna i wytyczne...
Czytaj dalej...Bosch – Centrale sygnalizacji pożarowej AVENAR panel 2000 i 8000
Bosch AVENAR panel 2000 i 8000 – nowa generacja central...
Czytaj dalej...