NOWOŚĆ!! NAPĘDY DREHVOLUTION

Nowe rozwiązanie do okien rozwiernych

Szukacie bezpiecznego i atrakcyjnego wizualnie rozwiązania do automatyzacji okien rozwiernych, które jest niezawodne, nawet w niestabilnych warunkach pogodowych??

W takim razie zachwyci Was napęd łańcuchowy KS4 z okuciem DrehVolution.

Rozwiązanie to jest dostępne w zestawie składającym się z napędu łańcuchowego KS4 400 oraz niewielkiej konsoli skrzydłowej ze zintegrowanym napięciem wstępnym sprężyny. To napięcie zapewnia stabilność okna - zarówno przy pełnym otwarciu, jak i podczas otwierania i zamykania. Oznacza to, że uszkodzone łańcuchy odchodzą do przeszłości i uzyskujecie trwałą stabilność w każdych warunkach.

Potrzebujecie jeszcze większej siły ryglowania podczas zamykania? Żaden problem - system można łączyć z każdym napędem ryglującym AUMÜLLER.

 

 

 

 

 

 

 

 

AUMÜLLER DrehVolution!

Napędy otwierają okno do 70 stopni w ciągu 45 sekund. Ten duży kąt otwarcia zapewnia najlepsze przewietrzanie i odprowadzanie dymu. Dzięki temu "DrehVolution" idealnie nadaje się do stosowania w obszarach przewietrzenia i oddymiania.

Nowy system okuć do okien rozwiernych "DrehVolution" łączy w sobie wzornictwo, jakość i funkcjonalność w jednym produkcie.

Nowy system przekonuje nie tylko oszczędnością czasu i prostym montażem, ale również swoim wyglądem. Oszczędzający miejsce montaż - tylko 26 mm wymagane na ramie - zapewnia dyskretną integrację systemu modułowego z pomieszczeniem.

Zalety w skrócie:

  • Stabilne otwarcie okien rozwieranych do wewnątrz.
  • Szerokie otwarcie do okien wentylacyjnych, napowietrzających i oddymiających.
  • Kąt otwarcia do 70 ° z jednym standardowym napędem KS4
  • Niewielkie zapotrzebowanie na miejsce - wymagana jest tylko szerokość ramy 26 mm.
  • Prosty i szybki montaż.
  • Kompatybilny z wszystkimi napędami ryglującymi AUMÜLLER.