NIE SAMYM ODDYMIANIEM FUMARO ŻYJE!!

Nie samym oddymianiem FUMARO żyje!

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów niejednokrotnie stajemy przed wyzwaniem, jakim jest wyjście poza zakres naszej działalności. Idealnym przykładem jest poniższa realizacja.

Na prośbę naszego wieloletniego kontrahenta wyprodukowaliśmy, dostarczyliśmy jak i zamontowaliśmy wszelkie przeszklenia poziome, począwszy od klap oddymiających na klatkach schodowych, poprzez świetliki z odpornością ogniową EI60, na świetlikach z funkcją chodzenia kończąc.

Biorąc pod uwagę charakter oświatowy budynku, jak i dostępność świetlików z poziomu Patio, dostarczyliśmy dodatkowe zabezpieczenie świetlików pożarowych, aby zminimalizować ewentualne uszkodzenia spowodowane przez osoby postronne.

Poza tym, zostaliśmy poproszeni o dostawę i montaż siłowników do drzwi napowietrzających, jak i trzymaczy elektromagnetycznych do drzwi pożarowych. Tutaj bez najmniejszych wątpliwości postawiliśmy na rozwiązanie firmy Aumuller Aumatic GmbH. Siłownik FTA 600 R poza najlepszymi w swojej klasie parametrami, spełniał założony aspekt wizualny.

FUMARO było obecne na każdym etapie budowy wspomnianej inwestycji. Braliśmy udział w spotkaniach z projektantami, podwykonawcami, czy firmami z innych branż budowlanych.
Służyliśmy naszą wiedzą, wsparciem technicznym, a przede wszystkim zaangażowaniem.

Nieustająca obecność na placu budowy zaowocowała nawiązaniem współpracy z wieloma firmami partnerskimi, a w konsekwencji dostawę kolejnych podzespołów, np. kompletnego systemu oddymiania firmy AFG z Poznania.

Jeżeli wybierając dostawcę stawiacie na profesjonalizm, wiedzę, zaangażowanie i elastyczność, powyższy przykład pokazuje, że wybór jest oczywisty 😊

 

GALERIA REALIZACJI   ⇓

 

Posted in Aktualności, Uncategorized.