Elektrozaczep symetryczny wąski rewersyjny

OPIS

Elektrozaczep symetryczny
W przypadku typowych modeli, klient przy wyborze elektrozamka musi określić kierunek otwierania sterowanych nim drzwi (lewy-prawy). Elektrozaczep symetryczny posiada zapadkę (język) umieszczony w jednakowej odległości od obu krawędzi obudowy, co sprawia, że można montować zarówno w drzwiach lewych jak i prawych. Eliminuje to konieczność doboru konkretnego rodzaju elektrozamka podczas projektowania kontroli wejścia. Funkcją elektrozaczepu jest blokada zabezpieczonego nim wejścia i jego zwolnienie po podaniu napięcia zasilającego cewkę elektrozaczepu. Sterowanie elektrozamkiem może być realizowane przez system domofonowy, videodomofonowy, kontroli dostępu lub też prosty przycisk zwierny (tzw. „dzwonkowy”).

Elektrozamki SCOT wytwarzane są z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na bezawaryjną pracę przez długi czas. Testy producenta nie wykazują nadmiernego zużycia nawet przy setkach tysięcy cykli otwarcia. Pozwala to na objęcie elektrozamka 5-letnią gwarancją.

Regulacja języka zapadki
Pozwala na eliminacją luzów pomiędzy językiem elektrozamka a językiem zamka drzwi przez wysunięcie języka elektrozamka w zakresie 0 ~ 4 mm od standardowego położenia.

Zasilanie
Elektrozaczep będzie poprawnie pracował jeśli będzie zasilony napięciem z zakresu 11-12V DC.

Opis działania

Bez podania napięcia - elektrozaczep odblokowany

Podanie napięcia powoduje zablokowanie elektrozaczepu.

 

Wymiary elektrozaczepu

 

Symetryczny Tak
Napięcie zasilania 12V DC -10%
Wytrzymałość 3200 N
Pobór prądu 170mA (12V DC)
Rodzaj Rewersyjny (NO)
Regulacja języka 0~4 mm
Maks. czas pracy cewki pod napięciem 12V DC - bez limitu
Temperatura pracy (otoczenia) -15 ~ +50 st. C
Wymiary (szer. x wys. x gł.) 16 x 66 x 28 (mm)